نو آوری و توسعه کسب و کار

در این فرم می توانید اطلاعات دوره آموزشی را مشاهده نموده و اقدام به پیش ثبت نام یا ثبت نام قطعی در کلاس های دوره نمایید

نو آوری و توسعه کسب و کارمدت: 24 hour


تعداد جلسات: 8 جلسه


مبلغ شهریه: 12,000,000 ریال

شرح و سرفصل ها

«معرفی نوآوری مدل کسب و کار دوره ‌MBA معماران»

 

 

صاحبان کسب و کار می‌دانند وجود سال‌ها تجربه، برای تحلیل، برنامه‌ریزی و نوآوری مدل کسب و کار به منظور پیشبرد اهداف سازمان کار آسانی نیست و شناخت الگوها و مدل‌های کسب و کار لازمه‌ی پیشرفت، توسعه و سودآوری شرکت است. در مدرسه کسب و کار معماران ایران در درس «نوآوری مدل کسب و کار» با ماهیت مدل‌ها و تکنیک‌های مختلف کسب و کار  آشنا خواهید شد. نوآوری مدل کسب و کار مبحث جدیدی نیست، اما ما معماران در این زمینه آموزشی ندیده‌ایم و بطور کل با نحوه طرح‌ریزی، اقدام، عمل و نوآوری  در بازار کار آشنایی چندانی نداریم. این دوره فرصتی است برای آموختن روش‌های نوین در فضای آکادمیک تا مهارت‌هایی را بیاموزید که با مطالعه و بررسی کسب و کارهای بزرگ دنیا حاصل شده است.

با حضور در این دوره، با مفاهیم زیر و نحوه کاربرد آن در دنیای کسب و کار آشنا خواهید شد:

 مفهوم نوآوری مدل کسب و کار: مدل کسب و کار منطق یک شرکت در چگونگی خلق، ارائه و کسب ارزش است. در این فصل از نوآوری مدل کسب و کار  با تعاریف پایه در چگونگی استفاده از آن توسط سازمان‌ها آشنا خواهیم شد.

 الگوهای مطرح در نوآوری مدل کسب و کار: پویایی مدل کسب و کار را درک خواهید کرد، و با ارائه مفاهیم کاربردی خواهید توانست مدل مناسب سازمان (دفتر معماری، کارمند، فریلنسر و...) را در قالبی استاندارد طراحی کنید.

طراحی مدل کسب و کار: در این فصل از نوآوری مدل کسب و کار بعد از شناخت، محیط به طراحی سازمان، استراتژی، مدل‌های کسب و کار، فرآیندها و پروژه‌ها خواهیم پرداخت.

بوم مدل کسب و کار: خواهیم آموخت مدل واحدی وجود ندارد و برای افزایش توانایی خود باید تمام مدل‌ها را بشناسیم تا مناسب با شرایطی موجود بتوانیم اقداماتی شایسته را به جا آوریم.

 فرآیند نوآوری: آنچه که تاکنون فراخواهیم گرفت، برنامه‌ریزی و طراحی مدل کسب و کار را برای ما تسهیل خواهد کرد تا بتوانیم موانع، چالش‌ها و عوامل موفقیت را بشناسیم و توان واکنش‌ نسبت به  شرایط را داشته باشیم، و سرانجام از منظر سازمان کسب و کار خود را مورد بازبینی قرار دهیم. در نتیجه خواهیم توانست با نوآوری‌ گامی در راستای بهبود عملکرد برداریم.

درس نوآوری مدل کسب و کار به مدت 24 ساعت و توسط «دکتر محمد خطیبی» ارائه خواهد شد.

پیش ثبت نام و رزرو
در این بخش می توانید در صورت عدم وجود کلاس های این دوره، در این دوره پیش ثبت نام نمایید تا به محض به حد نصاب رسیدن نفرات، کلاس مورد نظر تشکیل و برگزار شود
0 ریال
کلاسهای این دوره

توجه:

  • در این بخش می توانید کلاس های موجود این دوره را مشاهده، ارزیابی و جهت ثبت نام قطعی انتخاب نمایید
  • به جنسیت و نوع برگزاری کلاس حتما دقت فرمایید
  • با استفاده از دکمه اطلاعات می توانید جزئیات بیشتر و همچنین شرح و سرفصل های کلاس را مشاهده نمایید
  • از زمان و روزهای برگزاری کلاس می توانید با زدن دکمه زمان مطلع شوید
  • کلاس مورد نظر شما می تواند اقلام آموزشی نیز داشته باشد که در سبد ثبت نام قابل رویت و انتخاب خواهد بود
  • ممکن است کلاس مورد نظر شما به علت نوع برگزاری و عوامل دیگر، شهریه ای متفاوت از شهریه پایه دوره داشته باشد
  • در انتخاب ترم و کلاس خود دقت نمایید

انتخاب کلاس

مرکز معماری ایران