MBA ویژه معماران

MBA ویژه معماران

مدت: 260 ساعت

تعداد جلسات: 65 جلسه

شرح و سرفصل ها

چرا مدرسه کسب و کار معماران؟ چرا A-MBA؟

مدرسه کسب و کار معماران ایران ایده ‌ای برگرفته از شرایط روز حرفه معماری در ایران است. مرکز معماری ایران با سابقه 15 سال آموزش در حوزه معماری، و هفت سال مطالعه بازار کار و بررسی دفاتر معماری موفق ایران توانسته کاستی‌های موجود در بازار کار و فضای آموزش را شناسایی کند. دوره A-MBA مدرسه کسب و کار معماران ایران با مطالعات گسترده در حوزه کسب و کار معماری، با شناسایی نقاط ضعف موجود در سیستم آموزشی و تناقض دوره ‌های آکادمیک با نیاز بازار کار، به آموزش مهارت ­هایی می ‌پردازد که منجر به افزایش بهره­وری، بهبود سبک زندگی حرفه‏ ای و تغییر نگرش ­های فرد نسبت به محیط کسب و کار معماری می شود.

مزایای دوره  A-MBA مدرسه کسب و کار معماران

  1. دریافت گواهی مورد تایید وزارت علوم
  2. برگزاری دوره با محوریت پروژه
  3. حضور اساتید مجرب و به نام  MBA
  4. بازدید از دفاتر موفق و معاشرت با افراد سرشناس در حوزه معماری

مخاطبان

مدرسه کسب و کار معماران ایران با بررسی دقیق شرایط دفاتر معماری، آسیب ‏شناسی حرفه و به‏منظور نزدیک‏ کردن نیاز دفاتر معماری با توانمند ی‏ های نیروی کار جوان، برنامه­ریزی شده است. فارغ‌التحصیلان مدرسه کسب و کار معماران ایران این قابلیت را خواهند داشت تا با فراگیری مجموعه‌ ای از مهارت‌های مدیریتی در رشته معماری، فرصت نقش‏ آفرینی موثر را در حرفه داشته باشند.

  1. افرادی با هدف راه‌ اندازی دفتر معماری و کارآفرینی: کسانی که قصد راه‌ اندازی کسب و کار خود را دارند، در مدرسه کسب و کار معماران با مهارت‌ های لازم برای مدیریت دفتر معماری، نحوه مذاکره، بازاریابی و نهایتاً چالش‌ ها و مشکلات پیش ‌رو آشنا خواهند شد و با نحوه ارائه راه‌ حل مناسب شناخت پیدا خواهند کرد.
  2. شاغل شدن: پیدا کردن شغل مناسب در صورتی امکان‌ پذیر است که چیزی فراتر از خواسته مدیران را داشته باشید. در این صورت دفاتر هستند که به دنبال شما خواهند بود. آگاهی از کاستی ‌ها و ضعف ‌های موجود در بازار می‌ تواند برای شما تبدیل به یک فرصت شود. در مدرسه کسب و کار معماران ایران می ‌آموزید که چگونه فرصت ‌ها را ایجاد کنید.
  3. افزایش سود و توسعه کسب و کار: مهارت‌ هایی که در مدرسه کسب و کار معماران ایران آموخته‌ اید، به شما کمک خواهد کرد تا نقاط ضعف و قوت خود را در بازار کار شناسایی کنید و در راستای بهبود یا توسعه گام بردارید. با امکان‌سنجی پروژه‌ ها علاوه بر افزایش سود، می توانید به عنوان یک معمار وظیفه خود را در برابر جامعه به جا آورید.

پیش نیازها

  1. شرکت در این دوره به مصاحبه احتیاج دارد.
  2. مصاحبه به جهت آشنایی با شما و دغدغه های کاری و حرفه ای شما انجام میگیرد تا مطمئن باشیم که این دوره مناسب شماست.
  3. ارسال فایل رزومه کاری برای مصاحبه ضروری است.

برنامه تحصیلی